• PROJEKT POKOJU GRATIS
  • DARMOWA DOSTAWA
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • FREE DELIVERY IN EUROPE
  • WORLDWIDE SHIPPING
  • HIGHEST QUALITY

Lampka nocna – dodatkowe źródło światła w pokoju dziecięcym

Dzieci często boją się ciemności i najchętniej zasypiają przy zapalonym świetle. Dla większości rodziców pierwsza noc dziecka w swoim pokoju oznacza konieczność nabycia lampki nocnej. To dodatkowe źródło światła pozwala przełamać lęk przed zasypianiem bez rodziców. Co więcej, niewielka lampka, która znajdzie się na stoliku nocnym, może uspokoić dziecko i ułatwić mu zaśnięcie – wystarczy tylko wybrać żarówkę o ciepłej barwie.

Lampki nocne dla dzieci są dodatkowym, a nie głównym źródłem światła. Aby emitowane przez nie światło sprzyjało zasypianiu, warto wybrać lampę wyposażoną w podstawkę ze ściemniaczem. Pozwala on dostosować intensywność oświetlenia do potrzeb dziecka – z jednej strony dać mu poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej uniknąć sytuacji, gdy światło będzie razić i rozbudzać, zamiast odprężać i wyciszać. Sprzedajemy kolorowe lampki nocne dla dzieci z różnymi nadrukami. Nasze lampki pochodzą z różnych kolekcji, np. Chmurki, Bajkowy Las czy Sowie Opowieści, i wraz z innymi produktami tworzą aranżacyjną całość. Szeroki wybór sprawia, że znajdzie się u nas odpowiednia lampka zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Wybierz bezpieczną i elegancką lampkę nocną do pokoju dziecięcego

Lampki nocne dla dzieci różni wiele – wymiary, kształty czy motywy. Również materiały wykorzystane do produkcji lampek nie zawsze muszą być bezpieczne. Specjalizując się w sprzedaży produktów przeznaczonych dla najmłodszych, zwracamy szczególną uwagę na jakość. W ofercie mamy wyłącznie lampki wykonane z naturalnego drewna bukowego i bawełny, która nie podrażnia skóry i nie gromadzi kurzu. Wszystkie są malowane farbami ekologicznymi, dzięki czemu dziecko nie ma styczności z alergenami. Oferowane przez nas lampki nocne dla dzieci są także praktyczne, bo wyposażone w filcową podstawkę. Nie ma zatem obawy, że gdy dziecko przesunie lampkę, na stoliku nocnym pozostaną nieestetyczne zarysowania.

Lampka nocna niezastąpiona podczas wieczornej lektury

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zakupić lampkę nocną – jest ona niezbędna podczas czytania bajek dziecku tuż przed snem. Wyrabiając w dziecku nawyk czytania, można je zmobilizować do odwiedzania bajkowego świata każdego dnia. Wówczas też zakup lampki będzie inwestycją – starsze dziecko będzie samodzielnie sięgać po książkę, leżąc już w łóżku. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas produktami. W sprzedaży mamy lampki nocne dla dzieci, dzięki którym stworzysz bezpieczną i ciepłą przestrzeń z myślą o swoim dziecku.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium