• PROJEKT POKOJU GRATIS
  • DARMOWA DOSTAWA
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • FREE DELIVERY IN EUROPE
  • WORLDWIDE SHIPPING
  • HIGHEST QUALITY

ZWROTY I REKLAMACJE

Kupując w sklepie internetowym Lamps & Co. , mają Państwo możliwość zwrotu zamówionych towarów w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.


Zwrot produktu.


Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu, dostępny TUTAJ. 

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z oryginałem paragonu fiskalnego i zwracanym zamówieniem na adres: Lamps & Company Anna Nawrot Cierpiałkowska, ul. WIERTNICZA 36, 02-952 Warszawa

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z metkami.

Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu.

Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości.

Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.


Reklamacja produktu.


Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji dostępny TUTAJ.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres: Lamps & Company Anna Nawrot Cierpiałkowska, ul. WIERTNICZA 36, 02-952 Warszawa

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium